Duben 2009

reťazovka 01

28. dubna 2009 v 17:09 | Lady.Diane |  o mne
Naposledy mi totálně hráblo
*** dnes v škole na siedmej a ôsmej hodine (telesná x-D)
Naposledy jsem se učila
*** v škole x-D
Naposledy jsem si dělala zápisky do
*** odbornej praxe dnes v škole... :-D
Naposledy jsem psala mail
*** asi pred týždňom
Naposledy jsem četla mail od
*** kamarátky z Kanady
Poslední poznámka v mobilu se týkala
*** kamarátových narodenín
Poslední článek jsem psala o
*** o komentároch :-D
Poslední cd které jsem si koupila
*** juj... nepamätám sa :-D ... Gladiátor???
Naposledy jsem poslouchala
*** počúvam aj teraz...
Právě teď mi hraje
*** Leoš Mareš - Miluju
V kině jsem byla naposledy na
*** asi na Underworld 3 - Vzbura Lykanov ... oničom film... kamarátka tvrdí, že vlkolaci sú nepochopené tvory :-D

Upozornenie ohľadom kopírovania.

27. dubna 2009 v 20:52 | Lady.Diane |  pravidlá blogu

KOPÍROVANIE NA TOMTO BLOGU JE PRÍSNE ZAKÁZANÉ. POVOLENIE SI MôŽETE PÝTAŤ V KOMENTÁROCH PRI ČLÁNKOCH, KTORÉ CHCETE KOPÍROVAŤ, AJ TO MôŽETE LEN SO ZDROJOM, ČIŽE UVEDENíM MOJEJ ADRESY BLOGU NA TOM VAŠOM.

AK SA PORUŠI COPYRICHT V PRÍPADE VLASTNÝCH ČLÁNKOCH (tie, ktoré som ja sama prekladala, písala alebo poprípade vytvorila) NAHLÁSIM TO ADMINOVI PORTÁLU blog.cz!!!


Something about Lady.Diane

27. dubna 2009 v 20:46 | Lady.Diane |  o mne

Jsi ...

Upřímná? = občas až príliš úprimná
Seběvědomá? = myslím, že nie :-)
Hodná? = pokúšam sa byť lepšie
Přátelská? = veľmi
Uzavřená? = často...
Samostatná? = samozrejme... zväčša :-D
Rozhodná? = v niekotrých veciach hej a inokedy vôbec nie...
Hádavá? = hádky z duše neznášam, takže ani nie... ale ak sa mám hádať tak nech to stojí za ten pocit bolesti čo cítim...
Sobecká? = v niektorých veciach hej...
Ulhaná? = hej :-D
Agresivní? = len na brata
Tvrdá? = podľa toho v jakej situácii
Jemná? = občas
Milá? = ako na koho ;-)
Ukřičená? = no hej... som :-)

Máš ráda ...


Vizitka Lady.Diane

27. dubna 2009 v 20:43 | Lady.Diane |  o mne

DATABASE

name: Diana ...
nickname: Didulik, Diduš, Didi, Dia,...,on my website I´ve Lady.Diane or miss "D"
age: 15
birthdate: june 04, 1993
city: Poprad
state: Slovakia
color of hair: blond
color of eyes: green&brown
parents: Peter (36) & Aneta (36)
siblings: younger bro Denis (11)
pets: any

FAVOURITE


Spriateľujem

26. dubna 2009 v 20:58 | Lady.Diane |  affiliates

Ahoj :-)

Páči sa ti môj blog? Chcel by si byť mojim SB?
Skvelé, pretože nie je nič jednoduchšie. Stačí mi napísať do komentárov...

  • ...meno...

  • ...vek...

  • ...blog...

...a ja sa ti ozvem na blog, či ťa beriem alebo nie.

Myslím, že budeme skvelí priatelia, tak neváhaj a píš ;-)


Vy mne

26. dubna 2009 v 20:52 | Lady.Diane |  blog, zmeny na blogu

Máte na mňa nejaké požiadavky, pripomienky, návrhy na nejaké zmeny alebo Vám tu niečo chýba, prekáža, poprípade sa Vám nepáči správanie návštevníkov blogu alebo moje správanie?

Jednoduchý spôsob.

Napíšte mi na mail dianadudova@atlas.sk alebo tu do komentárov a ja sa to pokúsim splniť alebo zmeniť.

Pomôžte tvoriť blog so mnou ;-)


Reklamy

26. dubna 2009 v 20:50 | Lady.Diane |  blog, zmeny na blogu

Do tohto článku môžete písať akúkoľvek reklamu. Dokonca aj bez toho známeho "sorry za reklamu". Tu keď to napíšete, aj zahlasujem, aj pozriem, kliknem a neviem čo ešte! Ale akonáhle objavím reklamu inde, konec! Nechám ju medzi komentármi, blacklist nemám, ale budem to ignorovať.

Reklamy mimo tohto článku akceptujem iba AFFS! Nikomu inému!!!


Pravidlá blogu

26. dubna 2009 v 20:49 | Lady.Diane |  pravidlá blogu
Na tomto blogu, podobne ako aj na viacerých iných, sa budú dodržiavať isté pravidlá, ktoré keď niekto poruší, bude napomenutý. Dúfam a myslím si, že nebudete mať problém dodržať ich.
Takže, poďme na to:
  1. nepísať do komentárov vulgarizmy, každý taký komentár bude okamžite vymazaný
  2. REKLAMY písať len tam, kde určím, čiže článok Reklamy, ktorý nájdete v rubrike BLOG
  3. komentáre by sa mali týkať daných článkov, pri ktorých je to uvedené, inak platí bod 2
  4. všetky možné pripomienky, návrhy, požiadavky alebo podobné odkazy mi posielajte na mail (dianadudova@atlas.sk) alebo píšte do komentárov pod článkov Vy mne, v rubrike BLOG
Zatiaľ je to všetko, akonáhle ma napadne niečo nové, zverejním to. Prosím, pravidlá rešpektujte, inak kamaráti nebudeme ;-)